Ďakujem!

Teším sa, že si sa prihlásila na MINIWORKSHOP “Ako sa tvorí web” a si zvedavá, ako taká tvorba webu vyzerá a čo sa za ňou skrýva. Mojím zámerom je ukázať ti, aké jednoduché to dnes je. 
Na email ti o chvíľu príde všetko potrebné info ohľadom vysielania.

Aby ti emaily odo mňa mohli v poriadku dôjsť, potrebuješ ešte urobiť 1 dôležitý krok, a to potvrdiť svoju emailovú adresu (to kvôli GDPR – otravné, ale potrebné). Mrkni aj na SPAM, ak by si to nevedela nájsť vo svojej schránke. 

Monika Galon

NOVINKA!

Veľmi mi záleží na tom, aby ste sa vy, ženy, mali na koho obrátiť, keď potrebujete pomoc ohľadom webov.
A niekedy je tá pomoc potrebná “hneď a teraz”. Čo s tým?
Vytvorila som preto pre vás skupinu na WhatsApp-e.
Nájdete ma tam, kedykoľvek budete potrebovať pomoc ohľadom webov. Budem reagovať tak rýchlo, ako sa len dá pri 2 malých deťoch. 🙂
Teším sa na vaše otázky / vaše weby / vaše spätné väzby.

– PDF ZADARMO –

7 chýb, ktorých sa dnes tvorcovia webov dopúšťajú

…alebo čo musíš vedieť predtým, než sa pustíš do tvorby webstránky

Tvoje osobné údaje (e-mail a meno) sú u mňa v bezpečí a budem ich (Local Samurai, s.r.o.) na základe tvojho súhlasu spracúvavať v súlade s platnou legislatívou a zásadami spracúvania osobných údajov >>

Stlačením tlačidla nižšie vyjadruješ svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zasielanie hodnotného obsahu – náučného a inšpiratívneho od Moniky Galon po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz “Odhlásiť sa z odberu” v každom zaslanom emaili.