24/7
INŠTALAČNÁ SLUŽBA

€125 + DPH

Chceš mať nastavenú šablónu na svojom webe do 24 hodín bez toho, aby si musela pohnúť prstom?
Nechaj ma, aby som ti ju nainštalovala ja, zatiaľ čo si môžeš pozrieť seriál na Netflixe, vybehnúť s rodinou na výlet alebo pracovať na iných úlohach pre svoj web, či business.

O INŠTALAČNEJ SLUŽBE

Viem, že si naozaj zaneprázdnená a máš toho veľa. Viem, že niekedy fakt nemáš chuť pridať si ďalšiu vec do svojho zoznamu úloh. Vytvorenie a spustenie tvojej novej webstránky nie je malá úloha a viem, že ju chceš mať hotovú, čo najskôr to ide.

Ak si úplný začiatočník a doteraz si sa s WordPressom ešte vôbec nestretla, mohlo by sa stať, že stráviš veľa svojho drahocenného času niečím, čo by sa pre teba dalo urobiť za menej ako jeden deň.
Hoci návody k inštalácii a editovaniu šablóny som natočila najzrozumiteľnejšie, ako to len šlo, pre nováčika to môže byť občas zahlcujúce a veci nemusia ísť úplne hladko podľa predstáv.

Ale nezúfaj! Preto ti ponúkam moju 24/7 inštalačnú službu, ktorá ťa zachráni.
Nastavím ti šablónu na tvojom novom webe (vrátane potrebných pluginov) a tvoja stránka bude vyzerať presne ako demo verzia.
Všetko, čo budeš musieť potom urobiť, je pridať svoj obsah – vymeniť fotky, text, a máš hotovo!

ČO S KÚPOU INŠTALAČNEJ SLUŽBY DOSTÁVAŠ

Inštalovanie šablóny, ktorú si si u mňa zakúpila

Inštalovanie potrebných pluginov

ČO TÁTO SLUŽBA NEZAHŔŇA?

Pridanie tvojho obsahu – fotiek, textov, zmena typov písma, zmena farieb

Žiadne revízie, či prispôsobenia na mieru nie sú súčasťou tejto služby

ČO BUDEM K INŠTALÁCII ŠABLÓNY POTREBOVAŤ

Prístup k hostingu

Prístup do WordPressu

Prístup do účtu Elementor

AKO TO FUNGUJE

1

Po vykonaní platby dostaneš email s odkazom na formulár, kde vyplníš prístupové údaje do svojho hostingu, WordPressu a účtu Elementora.

2

Po odoslaní formulára ho ja skontrolujem a do niekoľkých hodín sa ti ozvem, aby som si potvrdila, že je všetko presné a pripravené.

3

Keď budem mať všetky informácie, urobím inštaláciu a všetky potrebné nastavenia do jedného pracovného dňa. Všetko, čo musíš urobiť ty, je vyložiť si nohy a čakať na moju správu, že je to hotové!

– PDF ZADARMO –

7 chýb, ktorých sa dnes tvorcovia webov dopúšťajú

…alebo čo musíš vedieť predtým, než sa pustíš do tvorby webstránky

Tvoje osobné údaje (e-mail a meno) sú u mňa v bezpečí a budem ich (Local Samurai, s.r.o.) na základe tvojho súhlasu spracúvavať v súlade s platnou legislatívou a zásadami spracúvania osobných údajov >>

Stlačením tlačidla nižšie vyjadruješ svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zasielanie hodnotného obsahu – náučného a inšpiratívneho od Moniky Galon po dobu 5 rokov. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz “Odhlásiť sa z odberu” v každom zaslanom emaili.